Szkolenia dla studentów

  Zapraszamy wszystkich studentów 4 ostatnich semestrów w Dolnośląskiej Szkole Wyższej na cykl bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Biuro Karier DSW.

Oferta szkoleń:

 • Certyfikowany kurs pierwszej pomocy. Celem szkolenia jest poznanie przez uczestników podstawowych zabiegów resuscytacyjnych oraz nabycie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu udzielania pomocy przedmedycznej. Po zakończeniu szkolenia studenci będą znali m.in. prawne aspekty udzielania pierwszej pomocy, w jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo nie tylko poszkodowanej osoby, ale także i o własne, jak wykonać oddechy ratownicze przy pomocy pocket-mask, czy też jak profesjonalnie zastosować opaskę uciskową.
  • Prowadzący warsztat: mgr Adrian Okólski, ratownik medyczny
  • Termin szkolenia: 21-22.03.2020 r. oraz 30-31.03.2020 r.

 • Warsztat przedsiębiorczości. Podczas szkolenia studenci będą mieli okazję poznać podstawy prawne działalności gospodarczej w Polsce, metody budowania strategii rozwoju przedsiębiorstwa oraz metodologię zarządzania ryzykiem. Uczestniczy zaznajomią się także z dobrymi praktykami z zakresu marketingu i PR, zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz nabędą wiedzę z zakresu pozyskiwania funduszy na utworzenie własnej działalności. Na koniec warsztatów przewidziane są indywidualne konsultacje z trenerem w celu omówienia własnych pomysłów na biznes.
  • Prowadzący warsztat: mgr Hubert Zieliński
  • Termin warsztatu: warsztat rozpocznie się 16 marca. Zajęcia odbywać się w godzinach od 16:00 do 19:00-19:45, trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, czwartek).
Bądźcie z nami na bieżąco, ponieważ nie są to wszystkie propozycje, które dla Was przygotowaliśmy!

 

Więcej informacji na temat szkoleń

✉ napisz: biuro.karier@dsw.edu.pl

Rekrutacja