Oligofrenopedagogika – Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną

REKRUTACJA 2020/2021

studia podyplomowe

OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ

Zarejestruj się do 29 kwietnia 2020 r.

Studiuj już od 250 zł/mies.

Na tym kierunku w DSW:

• zdobędziesz praktyczne przygotowanie do diagnozy, nauczania, wychowywania i prowadzenia terapii osób z niepełnosprawnością intelektualną niezależnie od ich wieku
  • będziesz dysponować kompetencjami w zakresie adekwatnego doboru metod oraz strategii edukacyjnych do indywidualnej pracy z podopiecznym
  • zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności niezbędne w procesie edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnie na poziomie szkół podstawowych i ponadpodstawowych – niezależnie od wieku i stopnia niepełnosprawności,

Dla kogo ten kierunek?

• dla absolwentów studiów I stopnia, II stopnia lub studiów jednolitych magisterskich
  • UWAGA! Do podjęcia studiów wymagane jest posiadanie przygotowania pedagogicznego.

Program studiów

Zajęcia prowadzone są przez trzy semestry w trybie niestacjonarnym (zjazdy: sobota – niedziela) w wymiarze 450 godzin w formie warsztatowej. Dodatkowo wymagane jest odbycie 180 godzin praktyk.
  • Moduł I Psychologiczno-pedagogiczny (200 godz.)
  • Moduł II Dydaktyczno-metodyczny (250 godz.)

Warunkiem ukończenia studiów podyplomowych jest zaliczenie przedmiotów oraz przygotowanie i zaprezentowanie projektu na egzaminie końcowym.

ZDOBĘDZIESZ UPRAWNIENIA

Absolwent uzyska kwalifikacje niezbędne do podjęcia pracy na stanowisku nauczyciela w placówkach specjalnych, takich jak przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne, a także w ośrodkach szkolno-wychowawczych i specjalnych ośrodkach wychowawczych. Absolwent będzie również uprawniony do prowadzenia warsztatów terapii zajęciowej dla osób niepełnosprawnych niezależnie od wieku i stopnia niepełnosprawności, w tym także osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Zapisując się do 29 kwietnia, zyskujesz 1000 zł:

• 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej

• 600 zł zniżki w czesnym

Ceny dla kandydatów:

jednorazowa opłata rekrutacyjna: cena regularna: 400 zł cena:

15 rat (kierunki trzysemestralne) cena regularna: 290 zł cena:

opłata semestralna cena regularna: 1450 zł cena:

koszt studiów cena regularna: 4350 zł cena:

Jeśli jesteś absolwentem DSW zyskujesz więcej – aż 1200 zł:

• 800 zł zniżki w czesnym

• 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej

Ceny dla Absolwentów DSW:

jednorazowa opłata rekrutacyjna: cena regularna: 400 zł cena:

15 rat (kierunki trzysemestralne) cena regularna: 290 zł cena:

opłata semestralna cena regularna: 1450 zł cena:

koszt studiów cena regularna: 4350 zł cena:

Ważne informacje: Uczelnia zastrzega sobie prawo do niewielkich zmian w programie. Uruchomienie kierunku jest uzależnione od liczby kandydatów. Harmonogram studiów przygotowany zostanie po zakończeniu procesu rekrutacji.