Poznaj nas

Dolnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Uniwersytecie Dolnośląskim DSW to „Miejsce dla Ciebie”. Swoją działalność rozpoczął w 2007 roku. Naszym celem i nadrzędnym zadaniem jest rozwój intelektualny naszych Słuchaczy, dbałość o ich kondycję fizyczną, ale także tworzenie przyjaznej przestrzeni do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Organizujemy liczne wydarzenia naukowe, kulturalne i artystyczne, w których aktywnie uczestniczą Słuchacze DUTW. Jesteśmy również Uczelnią, która umożliwia realizację własnych pasji i zainteresowań, m.in. mamy własną galerię sztuki i teatr akademicki, w którym wraz ze studentami Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW grają również seniorzy.

AKTUALNOŚCI

W czerwcu sekcja teatralna DUTW wystawiła w Auli Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW dwa autorskie spektakle:

- "Pokolenia" (scenariusz: Grażyna Tkacz)

Spektakl międzypokoleniowy, realizowany z Kołem Naukowym Sztukateria Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW,

dofinansowany w projekcie FAST (Fundusz Aktywności Studenckiej)

- Historia Staśki (scenariusz: Renata Staryszak-Kaniecka)

Pokolenia

- "Pokolenia" (scenariusz: Grażyna Tkacz)

dofinansowany w projekcie FAST (Fundusz Aktywności Studenckiej)

- Historia Staśki (scenariusz: Renata Staryszak-Kaniecka)

Historia Staśki

Już w piątek zapraszamy na spektakl Tancerka.