Sztuki Nowoczesne – Interdyscyplinarne Studia Podyplomowe [NOWOŚĆ]

Studia „Sztuki Nowoczesne – Interdyscyplinarne Studia Podyplomowe” adresowane do osób zainteresowanych szeroko rozumianą sztuką – działaniami artystycznymi i wiedzą o sztuce. Umożliwiają poznanie wybranych form takich działań, specyfiki wiedzy o sztuce oraz znaczenia tego działania i wiedzy w rozwoju osobowym i zawodowym. Celem studiów jest praktyczne przygotowanie warsztatowe studentów do organizowania i realizowania zadań twórczych, aktywizowania społeczności lokalnych, promowania uczestnictwa w kulturze.

Co znajduje się w progamie studiów?

W ramach zajęć prowadzonych przez specjalistów i uznanych artystów zdobędziesz wiedzę z zakresu: sztuki – idei, nurtów i stylów, wyobraźni XXI w – transgresji, kontekstów i tendencji, człowieka w świecie dźwięków, antropologii wizualnej, sztuk wizualnych i performatywnych, nowych mediów, warsztatów fotograficznych oraz warsztatów formy przestrzennej. W trakcie studiów odbędziesz również specjalistyczne praktyki w wybranej przez siebie: instytucji dziedzictwa kulturowego (muzea, galerie), pracowni projektowej o profilu: sztuki wizualne (włącznie z designem), fotografia, media i multimedia, architektura; teatrach (profesjonalnych i amatorskich, muzycznych, dramatycznych, multidyscyplinarnych, sztuk performatywnych); pracowniach projektowych i produkcyjnych mediów audio i audiowizualnych/multimediów: film, radio, telewizja, wideo, nagrania audio, multimedia.

WYSOKOŚĆ CZESNEGO I ORGANIZACJA STUDIÓW:

OPŁATY ZA STUDIA:
wpisowe 1 x 100 zł
10 rat 10 x 300 zł
2 raty 2 x 1500 zł
1 rata 1 x 3000 zł
ORGANIZACJA STUDIÓW
czas trwania: 2 semestry
ilość godzin 285h
ilość praktyk: 100h

Dołącz do grona studentów DSW – najlepszej niepublicznej uczelni na Dolnym Śląsku wg rankingów Perpektyw

Kilknij, aby przejść do systemu rejestracji