Sztuka wizażu z kreowaniem wizerunku – studia podyplomowe

Dolnośląska Szkoła Wyższa – miejsce dla Ciebie!

Dolnośląska Szkoła Wyższa w rankingu Perspektywy od lat uznawana jest za najlepszą niepubliczną uczelnię magisterską na Dolnym Śląsku oraz jedną z czołowych w Polsce. W ramach uczelni powołane zostały samodzielne wydziały, kształcące zgodnie z międzynarodowymi standardami na 13 kierunkach. Uczelnia posiada pełne uprawnienia akademickie, zapewnia kształcenie od licencjatu do doktoratu, gwarantuje stałe czesne przez cały okres studiów oraz wsparcie finansowe dla studentów, współprace z ponad 80 zagranicznymi ośrodkami naukowymi z 25 krajów (m.in. w ramach programu ERASMUS+), zatrudnia ponad 200-osobowy zespół cenionych ekspertów i praktyków, inwestuje w komfortowe warunki studiowania, a zajęcia naukowo-dydaktyczne realizowane są w oparciu o autorskie i wielokrotnie nagradzane programy kształcenia.


kierunek studiów podyplomowych: Sztuka wizażu z kreowaniem wizerunku

CEL STUDIÓW:

Celem studiów jest przekazanie aktualnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności, pozwalających skutecznie i efektywnie realizować zadania, przed którymi stoją współcześni wizażyści – specjaliści sztuki makijażu i charakteryzacji oraz osoby odpowiedzialne za kreowanie wizerunku klientów. Program studiów pozwoli słuchaczom poznać najnowsze koncepcje, trendy i instrumenty z zakresu wizażu, budowania biznes planu własnej firmy, produkcji pokazów mody, sesji zdjęciowych (fashion i beauty), sesji wizerunkowych. W toku studiów uczestnicy poznają możliwości zastosowania i wykorzystania umiejętności i wiedzy dotyczącej negocjacji, autopromocji i autoprezentacji.

STUDIA ADRESOWANE DO:

Studia adresowane są do absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich osób zainteresowanych sztuką wizażu, czynnych kosmetologów, osób pracujących przy organizacji sesji zdjęciowych i pokazów mody, pragnących podnieść i poszerzyć kwalifikacje zawodowe oraz umiejętności praktyczne.

 • podstawy rysunku, warsztat kolorystyczny;
 • warsztaty fotografii beauty i fashion;
 • warsztaty wizażu (makijaż dzienny i wieczorowy, makijaż ślubny, makijaż Haute Couture, makijaż glamour, makijaż korekcyjny, podstawy charakteryzacji teatralnej i filmowej);
 • krótkie formy wideo w pracy wizażysty (makijaż HD);
 • autopromocja i autoprezentacja;
 • photoshop w pracy wizażysty;
 • podstawowe zasady savoir-vivre w pracy z klientami;
 • kontakty z mediami i kreowanie wizerunku;
 • event wizerunkowy;
 • analiza kolorystyczna;
 • blogosfera w pracy wizażysty.


PRAKTYCZNE INFORMACJE
CZAS TRWANIA 2 semestry
ILOŚĆ GODZIN 201
OPŁATY
WPISOWE 100 zł
CZESNE (SEMESTR) 2250 zł
RATA MIESIĘCZNA 450 zł

Zarejestruj się w internetowym systemie rekrutacji

Dołącz do grona studentów DSW

Dowiedz się więcej