Social media i mobile marketing – studia podyplomowe

Dolnośląska Szkoła Wyższa – miejsce dla Ciebie!

Dolnośląska Szkoła Wyższa w rankingu Perspektywy od lat uznawana jest za najlepszą niepubliczną uczelnię magisterską na Dolnym Śląsku oraz jedną z czołowych w Polsce. W ramach uczelni powołane zostały samodzielne wydziały, kształcące zgodnie z międzynarodowymi standardami na 13 kierunkach. Uczelnia posiada pełne uprawnienia akademickie, zapewnia kształcenie od licencjatu do doktoratu, gwarantuje stałe czesne przez cały okres studiów oraz wsparcie finansowe dla studentów, współprace z ponad 80 zagranicznymi ośrodkami naukowymi z 25 krajów (m.in. w ramach programu ERASMUS+), zatrudnia ponad 200-osobowy zespół cenionych ekspertów i praktyków, inwestuje w komfortowe warunki studiowania, a zajęcia naukowo-dydaktyczne realizowane są w oparciu o autorskie i wielokrotnie nagradzane programy kształcenia.


kierunek studiów podyplomowych: Social media i mobile marketing

Studia podyplomowe

odpowiadające na rosnące zapotrzebowanie rynkowe na specjalistów sprawnie posługujących się nowoczesnymi narzędziami komunikacji. Zarówno media społecznościowe, jak i marketing prowadzony przy zastosowaniu takich mobilnych narzędzi, jak smartfony czy tablety stają się coraz popularniejszą formą komunikacji między producentami, handlowcami a klientem.Jednocześnie istnieją coraz bardziej wyspecjalizowane agencje, które opanowały i profesjonalnie stosują narzędzia z obszaru najnowszych mediów. To właśnie po takich specjalistów sięgnęli organizatorzy studiów podyplomowych zatrudniając ich jako praktyków do prowadzenia zajęć merytorycznych.

Studia dodatkowo wzbogacone są przedmiotami

pokazującymi szerszy kontekst komunikacyjny i społeczny zastosowania nowych technik. Absolwent studiów podyplomowych Social Media & Mobile Marketing staną się specjalistami, mogącymi liczyć na zatrudnienie zarówno w organizacjach biznesowych, jak i samorządowych i społecznych, które zrozumiały wyzwania nowych rynków i klientów oczekujących komunikacji online w każdej chwili i w każdym miejscu.PRAKTYCZNE INFORMACJE
CZAS TRWANIA 2 semestry
ILOŚĆ GODZIN
OPŁATY
WPISOWE 100 zł
CZESNE (SEMESTR) 1500 zł
RATA MIESIĘCZNA 300 zł

Zarejestruj się w internetowym systemie rekrutacji

Dołącz do grona studentów DSW

Dowiedz się więcej