Dolnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku w DSW

Dolnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Dolnośląskiej Szkole Wyższej to „Miejsce dla Ciebie”. Celem naszej działalności i nadrzędnym zadaniem jest rozwój intelektualny naszych Słuchaczy, dbałość o ich kondycję fizyczną, ale także tworzenie przyjaznej przestrzeni do aktywnego spędzania czasu wolnego. Organizujemy liczne wydarzenia naukowe, kulturalne i artystyczne, w których aktywnie uczestniczą Słuchacze DUTW. Jesteśmy również Uczelnią, która umożliwia realizację własnych pasji i zainteresowań, m.in. mamy własną galerię sztuki i teatr akademicki, w którym wraz ze studentami DSW grają również seniorzy. Dolnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku przy DSW swoją działalność rozpoczął w 2007 roku. W ciągu ostatniej dekady już kilka tysięcy osób w okresie późnej dorosłości, skorzystało z naszej oferty. Dołącz do naszej wspólnoty.

Dolnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku w Dolnośląskiej Szkole Wyższej
REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2017/2018

Rekrutacja na I semestr roku akademickiego 2018/2019 została zakończona.

Zapraszamy do kontaktu w styczniu 2019r.

CO OFERUJEMY?

• nauka języków obcych
    (angielski, niemiecki)
  • zajęcia komputerowe
  • zajęcia sportowe
    (nordic walking, brydż gimnastyka przez taniec)
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia fotograficzne
  • sekcje zainteresowań
    (turystyczna, kulturalna, scrabble)
  • wykłady otwarte
  • zajęcia integracyjne
  • wyjścia do teatrów, na koncerty
  • rozwijanie własnych zainteresowań
pedagogika

GDZIE SIĘ ZGŁASZAĆ?

Dolnośląski Uniwersytet III Wieku
kierownik – mgr Anna Wojtasik
ul. Wagonowa 9, pok. 36 (I piętro)
kontakt tel. 693-010-161

✉ kontakt e-mail: dutw@dsw.edu.pl

pedagogika

Konsultacje – październik 2018:

• poniedziałek – środa: 10.00-13.00

POBIERZ I WYPEŁNIJ PODANIE:

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ:
Podanie o przyjęcie na studia w DUTW

JAK DO NAS DOJECHAĆ?

Komunikacją miejską
do Centrum Rekrutacyjnego dojedziesz autobusami linii: 106; 107; 109; 132; 142; 148; 149; 609 wysiądź na przystanku Dolnośląska Szkoła Wyższa

Samochodem
Przy Centrum Rekrutacyjnym znajduje się bezpłatny parking

Dolnośląska Szkoła Wyższa w rankingu Perspektywy od lat uznawana jest za najlepszą niepubliczną uczelnię magisterską na Dolnym Śląsku oraz jeden z najważniejszych ośrodków akademickich w Polsce. Uczelnia posiada pełne uprawnienia akademickie (do nadawania tytułu doktora oraz doktora habilitowanego). Zajęcia naukowo-dydaktyczne realizowane są w oparciu o autorskie i wielokrotnie nagradzane programy kształcenia. Ponadto studenci, absolwenci oraz pracownicy mają do dyspozycji jedną z największych w Polsce akademickich bibliotek, własną księgarnię, wydawnictwo naukowe, studio telewizyjne, pracownie (multimedialne, informatyczne, projektowe i fotograficzne) oraz nowoczesne laboratorium dźwięku ze studiem nagraniowym. W ramach uczelni aktywnie funkcjonują także galeria sztuki, teatr akademicki, Dolnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz własne Centrum Konferencyjne. Dogodna lokalizacja w centrum Wrocławia, bezpłatne parkingi, dostępność i otwartość dla osób z niepełnosprawnościami oraz społeczne zaangażowanie uczelni, tworzą niezwykle przyjazną przestrzeń do rozwoju osobistego na każdym etapie kształcenia.

W tym budynku mieści się Centrum Rekrutacyjne Dolnośląskiej Szkoły Wyższej