Coaching z certyfikowanym programem ACSTH [NOWOŚĆ]

Studia na kierunku „Coaching z certyfikowanym programem ACSTH” dedykowane są menedżerów wszystkich szczebli, przedsiębiorców, psychologów, psychoterapeutów, pedagogów, socjologów, przedstawicieli firm doradczych i szkoleniowych, trenerów, pracowników urzędów pracy, pracowników działów personalnych osób zainteresowanych samorozwojem osób, które planują zdobyć nowy zawód i zamierzają ubiegać się o międzynarodową akredytację International Coach Federation na poziomie ACC.

W trakcie interaktywnych zajęć przygotujemy Cię do wdrażania coachingu w organizacjach, prowadzenia sesji coachingowych. Zdobędziesz wiedzę zgodną z kodeksem etycznym ICF, udoskonalisz praktyczny warsztat, poznasz szeroki wachlarz możliwości pracy coachingowej w każdym otoczeniu/środowisku, narzędzia i metody do pracy coachingowej. Poprowadzisz procesy coachingowe już w trakcie studiów oraz odbędziesz superwizje z certyfikowanymi coachami. Jako Absolwent(ka0 nabędziesz wiedzę dotyczącą budowania relacji służącej osobistemu i zawodowemu rozwojowi klienta indywidualnego. Nabędziesz również wysokorozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętność wspierania zmian u klienta.


mgr Izabela Kluzek – Kot, kierownik studiów podyplomowych na kierunku: Coaching z certyfikowanym programem ACSTH / Certyfikowany coach ICF, Praktyk POY, Trener biznesu

WYSOKOŚĆ CZESNEGO I ORGANIZACJA STUDIÓW:

OPŁATY ZA STUDIA:
wpisowe 1 x 100 zł
10 rat 10 x 590 zł
2 raty 2 x 2950 zł
1 rata 1 x 5900 zł
ORGANIZACJA STUDIÓW
czas trwania: 2 semestry
liczba praktyk: 30 godzin
ilość godzin: 180

Czego nauczysz się podczas zajęć, które poprowadzą uznani eksperci?

W ramach studiów poznasz: filozofię i specyfikę pracy coachingowej poprzez, m.in. wprowadzenie do coachingu, różnice między coachingiem a innymi formami pracy z klientem, rodzaje coachingu i ich zastosowanie na rynku, sposoby wykorzystania coachingu w pracy z klientem, kompetencje coacha, skalę i koło kompetencji jako narzędzie do wymiarowania swoich umiejętności, kodeks etyczny, kontakt coachingowi.


Zdobędziesz określone kompetencje interpersonalne w coachingu takie jak: umiejętność budowania relacji, umiejętności komunikacyjne, w tym: narzędzia i techniki komunikacyjne w pracy coacha (VAKOG, parafraza, podsumowania, informacja zwrotna, odzwierciedlanie i dostosowanie, pytania, Wykorzystanie NLP), nauczysz się pracy z emocjami z wykorzystaniem narzędzi do pracy z obawą i przekonaniami oraz umiejętnością radzenia sobie z emocjami własnymi i klientów.

Pokażemy Ci również techniki oraz nauczymy wykorzystania narzędzię coachingowych, jak np. SMART/ER – narzędzie do wyznaczania celu w coachingu, model sesji coachingowych: GROW, RESOLVE, budowanie świadomości klienta, bajka i metafora jak element pracy z klientem. Nauczysz się również innych niezbędnych elementów rozwojowych w coachingu (m.in. Źródła i zastosowania Racjonalnej Terapii Zachowania, Coaching prowokatywny,).


Wprowadzimy Cię w tajniki: Action Learning, zasad prowadzenia coachingu zespołowego, sesji coachingu grupowego i zespołowego, relacji biznesowych i pozyskiwania klientów z uwzględnieniem m.in. roli pierwszego wrażenia, poszukiwania klientów, czyli co dziś działa a na co szkoda pieniędzy i czasu, budowania sieci kontaktów, prospecting’u, rozpoznawania potrzeb klienta, reagowania na obiekcje, tworzenia zasad współpracy z klientem, zawierania umów. Przeprowadzone będą również sesje mentorskie indywidualne oraz grupowe.

Zarejestruj się w internetowym systemie rekrutacji

Dołącz do grona studentów DSW – najlepszej niepublicznej uczelni na Dolnym Śląsku wg rankingów Perpektyw

Kilknij, aby przejść do systemu rejestracji
Rekrutacja